Tinktura BAMIJE 50 ml
Kategorije


Biljku bamija u narodu popularno nazivaju “biljka iz Božjeg vrta”, a u Darvitalisu je od sada možete pronaći u obliku biljnih kapi - tinkture.
Bamija je u narodu posebno prihvaćena od strane i muškaraca i žena. Bamija ili okra naziva se još i “ženski prst” ili damini prsti.
Bamija je niskokalorično povrće bogato vlaknima, vitaminima i mineralima.
Bamija je izvor je vitamina C, vitamina K i vitamina A. Sadrži i vitamine iz B kompleksa, uključujući i folnu kiselinu (vitamin B9). Od minerala sadrži kalcij, magnezij, kalij i željezo.
Bamija je bogata i vlaknima, a sadrži i beta-karoten, lutein i zeaksantin.
Bamija je nutritivno bogato povrće. Redovitom konzumacijom, bamija može doprinjeti dobrobiti organizma, a sve to zahvaljujući njezinom bogatom sastavu vitamina, minerala i vlakana.
Voda, etanol (35-40% vol. ), plod bamije (Abelmoschus esculentus).
Sastojci u dnevnoj dozi (3x 30 kapi) 90 kapi: odgovara približno 300 mg ploda bamije.
Način primjene: 3 x dnevno po 30 kapi.
Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti.
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani.
Uz uzimanje ovog proizvoda potrebno je provoditi uravnoteženu i raznovrsnu prehranu, kao i zdrav način života.
Čuvati izvan dohvata djece.
Osobe koje uzimaju lijekove trebaju se prije uzimanja posavjetovati s liječnikom. Ne preporučuje se djeci, trudnicama i dojiljama.
Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na neki od sastojaka pripravka.
Način čuvanja: čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži.
Neto količina: 50 ml
Najbolje upotrijebiti do: vidjeti na vanjskom dijelu dna kutije (dan,mjesec, godina, LOT)